Nowe i stare

Nikt nie chce oddać do sprzedaży swojego nowego auta. To oczywiste, bo przecież nie po to kupujemy nowe auto by się go pozbyć. Zwłaszcza poznański, praktyczny i przedsiębiorczy charakter nie pozwala na taką ekstrawagancję. Jednak jest pewien typ "kolekcjonerów" pojazdów, który ma odbicie  wdruga stronę. Bowiem naturalnym wydaje się, że podczas gdy samochód będzie już nieco zużyty, znudzi się, podrdzewieje i psuje się częściej - sprzedamy go by kupić nowe auto. Ale tutaj w takim momencie znajdziemy grupę właścicieli aut, którzy zamiast pozbyć się problemu, oddać samochód do kasacji lub na złom albo zgłosić pojazd do skupu będą inwestowali w jego naprawę i renowację.

Pojazdy, nawet stosunkowo nowe auta mogą nabyć cech oltimera. Już kilkunastoletnie samochody np: VW GOLF, FORD ESCORT, OPEL KADET, OPEL ASCONA, HONDA CRX DelSol, FIAT, ŁADA, MERCEDES, VOLVO, SAAB ( których produkcja została juz zakończona ). Jeśli jest to drugie lub trzecie auto w gospodarstwie domowym i jest przedmiotem zdrowego hoobby wtedy decyzja jest jednoznaczna. 

Część starych aut podlega renowacji własnie po to by zostać przedmiotem bardziej wartościowym, by uzyskały większą cenę. Rynek starych aut jest większy niż można by się spodziewać.

Jak mówią kolekcjonerzy nowe auta nie mają "duszy". Coś chyba w tym jest ponieważ wiele nowych samochodów wygląda jak playstation, futurystyczne rozwiązania kokpitów mają chyba wprowadzić przekonanie, że kierowcy znajdują się w statku kosmicznym.

 

Poznań nowe i stare oltimery

Wyceń swoje auto poznański..

Wyceń swoje auto

poznański skup autek nowych i starych

RED CAR tel. 507 33 46 33